El Club Nàutic Cambrils participa un any més al Saló Nàutic de Paris

Premsa Club Nàutic

, ¡, Destacats

Un any més el Club Nàutic Cambrils està present fins aquest diumenge en un dels salons nàutics per excel·lència d’Europa, el Saló Nàutic de Paris. El Club, com cada any, hi anat de la mà de l’Associació de Ports Esportius i Turístics de la Generalitat, l’ACPET, per tal de donar a conèixer el nostre Club i promocionar totes les activitats que es duen a terme.

A més, el Saló, és una bona oportunitat per conèixer altres Ports i clubs i empreses relacionades amb el sector nàutic. En aquesta edició, en un espai de 130.000 m2 hi ha participat 825 expositors, 1.800 empreses i s’hi poden veure 1000 embarcacions.

La propera fira en la que participarà el Club Nàutic serà el proper mes de gener al Saló Nàutic de Düseldorf.

Facebook Comments

Deixa un comentari