Tanquem un 2018 ple d’èxits i de nous reptes

Premsa Club Nàutic

, ¡, Destacats

L’any  2018 ha estat un any intens. Ple d’èxits esportius i de reptes! Ha estat un any en que els nostres regatistes han estat presents en les millors competicions a nivell nacional i internacional, aconseguint fantàstics resultats que el proper mes de febrer es reconeixeran a la Festa Catalana de la Vela, en la que el Club te premiats en gairebé totes les categories.

Pel Club Nàutic Cambrils és tot un orgull comptar amb un equip de regates tan competitiu i reconegut arreu on va.

Més enllà dels èxits esportius també volem destacar un dels grans reptes als que ens hem afrontat aquest any: el projecte de remodelació del Club, que dotarà la nostra entitat d’unes instal·lacions renovades i adaptades als nous temps.

Hem resumit aquest any tan intens en un vídeo que podeu consultar en aquest enllaç https://www.youtube.com/watch?v=lL0K8lEh4_I&feature=youtu.be

Facebook Comments

Deixa un comentari